» Poradna » Mobily

Honor 9 nebo Samsung galaxy A8

Zdravim, sam si nevim rady zda se rozhodnout pro Honor 9(za 7000,-) ci Samsung A8( za 6000,-) vzhledem k dnesnim slevam(dny Mariaane a Cash back u samsungu) Z tohoto duvodu, zde hledam jakoukoliv radu. Moc diky za odpovedi

Odpovědi na otázku

Vyrovnané stroje.Podstatný rozdíl je čtečka ve předu a vzadu.Designově se přikláním k Honor.

Diky za nazor, take se me vice libi Honor, ale Samsung je vodeodolny IP68 a disponuje amoled Infinity Displejem.

Tak já jsem kancelářský typ takže voda nehrozí A ten ambientní displej to je fakt už jen na rozhodnutí

Nekdo jiny nejaky nazor?