» Poradna » Mobily

Honor 9 6GB RAM 128GB ROM

Dobrý den , chtěl bych se zeptat zd nevíte kdy a pokud vůbec dorazí na Český trh Honor 9 s 6GB RAM a 128GB ROM. Děkuji

Odpovědi na otázku

Obávám se že s ofiko CZ distribucí nikdy

Zeptej se křišťálové koule, ta to možná kromě zastoupení Honoru může vědět ;)

Psal jsem na fb honoru a bylo mi sdeleno ze prijde v srpnu.

Super díky

Posledná správa : Kontajner s Honor 9 pre ČR práve pláva cez Suezký prieplav. Deeti z Pirea ho budú prekladať na kamion asi 27.7. o 22:45 .

Asi nikdy. Zastoupení Honoru pro CZ nekomunikuje. Na email neodpoví, telefon na zodpovědnou osobu nepřepojí. Slováci se nebaví vůbec, neviem a nazdar.

Update z 16.10.Česká ani Slovenská distribuce neuvažuje o uvedení modelu Premium na trh.