» Poradna » Mobily

Honor 8x noční kamera

Ahoj, mám otázku, když fotím v nočním režimu tak mi dělá foťák jeden těžko specifikovatelný problém, proto radši přiložím fotku http://jyxo.info/uploads/CE/ce0a5d5d296e7d... Jedná se o fialové pruhy na stranách fotky. Dokázal by někdo poradit?

Odpovědi na otázku

No to je světlo z ulic(hnusnej smog). Ale předpokládám, že nefotíte noční oblohu mobilem

Ne není to smog :D http://jyxo.info/uploads/7E/7eda1a9e076216... zde je fotka se zakrytým objektivem a ano je to telefon :D

To je opravdu krásná fotka To zřejmě také normálně nefotíte

Je to zakrytý fotoaparát telefonu, jde mi o to, že má můj telefon tuto funkci a nezdá se mi, že by toto mělo být normální. Jestli si tu snažíte kompenzovat bryndák, tak jděte jinám, já slušně požádal o radu. Někteří na zrcadlovku za 15k holt nemají, ještě k tomu jsem stále student, takže si ji opravdu dovolit nemohu.

Nedávno jsem prodával starší, ale stále dobrou zrcadlovku za skoro stejnou cenu jako stál ten telefon...

Jestli to dělá jen v nočním režimu, tak je to asi nějaká vlastnost expozice. Pokud by to dělalo všude, tak by to asi byla nějaká hardwarová chyba. Výrobce má snad nějakou podporu ne?