» Poradna » Mobily

Honor 7 lite sd karta-přesouvání aplikací

Dobry den chci se zeptat mam takovy problem ze na mobilu honor 7 litemi nejdou presouvat aplikacena sd kartu dokázal by někdo poradit? Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Zkus tuhle apk,ta ti napise zda tvuj mobil to umi https://play.google.com/store/apps/details pokud ne pak jedine root pokud by to pomohlo.

Nastavení -> vyhledávání -> napsat: úložiště: -> vybrat: Paměť a úložiště -> Výchozí umístnění -> SD Karta ....... EASY PEASY LEMON SQUEAZY :P

Nastavené to mám, přesto to nejde