» Poradna » Mobily

Honor 6x VS. Nova VS. P9 lite (2017)

Ahoj,Honor jsem v ruce ještě neměl - mám trochu obavu z 5,5" , Nova na mě zapůsobila zatím nejlíp (kovové zpracování, displej, kompaktnost i odladěnost). P9 lite v černé barvě zpracováním připomíná telefon o mnoho levnější a 16GB ROM? WTF?.. ale už je tu Android 7.0...Do kterého telefonu by jste šli?

Odpovědi na otázku

Ahoj ''Do kterého telefonu by jste šli?''vyber si takový s kterým budeš moci telefonovat vždycky je to o tom kolik to má ram, jaký procesor, jakou displej, paměť, atdhele po týdnu nadšení opadne a s chytrého telefonu se stane obyčejný telefon, já ke štěstí potřebuji 2 věci, nabitou baterku a kredit,,Lenovo VIBE P1 PRO a používám ho stejně jako svůj první mobil sony ericsson a35 :))