» Poradna » Mobily

Honor 6a

Jak mám odstranit google účet bývalého majitele po hard resetu zkoušel jsem vše moztale pořád to nejde.

Odpovědi na otázku

Jednoduše, zajedeš za ním, ať se ti tam přihlásí, potom jeho účet odebereš a následně už můžeš vytvořit svůj.

Jenže to jsme zkoušeli také ale nic prostě furt to samé

Tak jste to dělali blbě. Je potřeba, aby se původní majitel přihlásil, odebrat jeho účet a pak teprve tovární reset.

Ne, napřed pod jeho vytvoří nový administrátorský, a potom ten jeho odebere...

Jo aha, to je mobil, už blbnu. Samozřejmě, smazat účet, a pak Hard reset. Jinak to nejde.