» Poradna » Mobily

Honor 3C nelze obnovit do továrního nastavení

Dobrý den, mám jistý problém s mým mobilem, Honor 3C (Huawei), OS Android 4.2.2, Emotion UI 2.0. Problém který mám lze hravě vyřešit obnovením zařízení do továrního nastavení, jak tomu bylo i dřív (baterie se vybie za pár desítek minut) ovšem. Kdykoliv se pokusím obnovit klasickou cestou (nastavení - zálohování a obnovení dat - obnovení továrních dat), vyskočí mi hláška, že "Aplikace Nastavení bohužel přestala pracovat.". Reset mobilu jsem zkoušel, nepomohlo. Neznáte někdo nějaký jiný způsob, jak dosáhnout obnovení do továrního nastavení? Případně, jak vyřešit onen problém s padající aplikací? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Po dvouhodinovém hrabání na internetu konečně vyřešeno, i když to bylo opravdu hodně složité. "Děkuji" za vaše odpovědi