» Poradna » Mobily

Honor 20 pro

Zdraví mám otazecku. Jak nastavím aby mi pri přehrávání hudby při zhasnutí displeje nebo zavření pouzdra dal tel prehraval hudbu. Teď se při zhasnutí displeje přehrávání ukončí. Už sem zkoušel nějaké nastavení ale pořád to nejde. Soft tel původní. Dík za radu

Odpovědi na otázku

Přehrávání jakým přehrávačem?

Přehrávání v jejich aplikaci hudba a YouTube z netu. Obojí se chová stejne

To je ale spravne chovani, pokud nemas zaplacene Youtube Premium

Nejde o žádné premium nebo nelegální atd jde jen o to že se vypne přehrávání

Tak to zkus podle tohoto https://m.youtube.com/watch

Jinak když chceš poslouchat hudbu na zamknutem display,tak to umí Total Commander apk.

Ano, a to je zcela v pořádku, tak se to má chovat.

Pokud i v aplikaci "hudba", tak není.

Tak tam je potřeba se podívat, jestli má dostatečná oprávnění.

u youtube je to normální chování pokud nemáte koupené předplatnéu aplikace hudba by to tak být nemělo a přehrávání by mělo normálně pokračovat. Mám honor 20 a normálně mi to funguje. Pro verze by měla být jen lepší HW.Můžete zkusit zrestartovat do továrního nastavení.