» Poradna » Mobily

Honor 20 Pro - Nejdou zvuky příchozí sms

Dobrý den, asi před měsícem jsem si pořídila Honor 20 pro, a od začátku mi nejde zvuk oznameni prichozich sms. Všechny ostatní zvuky oznámení fungují. Nevíte prosím čím by to mohlo být? Děkuji

Odpovědi na otázku

Asi něco v nastavení nemáš zapnuto nahodou třeba nerušit.

Mám podobný problém, chodí mi opožděně informace z některých aplikací, např. z chytré domácnosti mi přijde upozornění třeba až na druhý den. Manželce přijde hned (mobil XIAOMI). Nezobrazí se mi příchozí sms, až když jdu do sms manuálně tak zjistím že přišla.

V některých mobilech je třeba vše nastavit a to jako jsou aplikace v režimu spánku,nerušit,úsporný režim,oznámení atd.

šťourám se v nastavení skoro měsíc.... Zářím jsem na nic nepřišla...