» Poradna » Mobily

HONOR 10 unbrick bez SD karty

pozdravujem , ako spojazdniť HONOR 10 po bricku, kedze nema slot na SD kartu, poradí niekto ?

Odpovědi na otázku

a v jakym je to stavu ? Funguje aspon bootloader ?

do fastbootu sa dostanem, pri OTA aktualizacii to spadlo..

no tohle bych v první řadě zkusil reklamovat.. pokud si s tím tedy nedělal něco víc než jen OTA aktualizaci.Pokud to spadlo při běžný aktualizaci tak tam nebude něco v pořádku třeba s pamětí (nebo se při tom vybila baterka?)Jinak by asi měla jít přes fastboot nahrát stock rom... Postup např. příspěvek č.4https://forum.xda-developers.com/honor-view-10/help/to-sto... .. a bacha ať stáhneš rom přesně na svůj typ telefonu.

dik skusim sa na to pozrieť

dala by sa použiť OTG koncovka, do nej pripojiť SD kartu a klasicky použiť dload ???

to by mohlo jít.

len či mobil sa pripoji na ten OTG konektor ? to je otazka

Nekde jsem cetl ze u jinych modelu se to tak dalo udelat. Pokud tam vyrobce neda SD kartu tak tohle se nabizi jako moznost - leda ze by to Huawei cilene zakazal.