» Poradna » Ostatní

Hodnocení včerejší superstar - žebříček - přidejte názor

1. Martina Balogová - zpívá dost dobře - hlas má fakt skvělej, ale pořád ještě se u toho dost ksichtí. Nevybrala si teď moc dobře, takže asi moc neoslnila....2. Petr Poláček - zpívat umí, ale vybral si dost neznámou písničku. Kdyby to bylo např. Blaze of Glory, určitě by uspěl a zvedlo by to ze židle...V příštím kole se uvidí, jestli na to má.3. Aneta Langerová - hlas má perfektní, ale ještě je pořád hrozně napnutá, nervózní, skoro na zhroucení. Takže se i tak tváří a podle toho to tak vypadá. Zpívá pěkně, ale na SS se nehodí - není průbojnej typ, je taková nahrbená...ale fandím ji.4. Julián ZáhorovskýTenhle mladíček je velice sebevědomý šoumen, dobře se na něj dívá, protože zpívá a pohybuje se přirozeně. Hlas určitě má, sice jeho písničky jsou ukřičené, ale zní docela dobře. Musíme počkat jak se to bude jevit dál - až bude zpívat něco jinýho...5. Šárka VaňkováZezačátku jsem jí moc šancí nedával - nezdála se mi, asi tím, že je dost mladá, i když šťávu její vystoupení v 40tce mělo. Ale to co předvedla včera, to byl stoprocentí výkon hodný velké zpěvačky...ta na to opravdu má.6. Petra PáchováNaše "Zlátuška" :o) má velmi dobrý hlas - vyzpívá opravdu hodně a kvalitně, ale vybrala si dost jednoduchou písničku, takže nemohla předvést stoprocentně svoje kvality. Uvidí se příště....7. Stanislav DolínekMá problém najít správnou image. S tím pankem - kohoutem to dorazil a odradil hodně publika. I když hlas má docela zajímavý, je to piňda, a působí na pódiu trochu směšně. Zvláštní je to, že si neustále vybírá věci, které jsou v originálu nazpívány ženami...ale každopádně mu to zpívá...8. Veronika ZaňkováVelice neobvyklá barva a rozsah hlasu. Pro hlasové odborníky určitě působí velmi dobře, ale pro diváky je tento hlas někdy trošku odpuzující. Jinak je rozhodně nadaná, ale trošinku nafoukaná a sebejistá...ale kdo z nich není, že?9. Sámer IssaKdyž jsem ho slyšel poprvý s hlasovou indispozicí, připadal mi fakt sympatickej a dobrej zpěvák. Od chvíle, kdy mu Hejma řek, že to olizování Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Já ti povím můj názor.... NA TAKOVÉ P***VINY SE NEDÍVÁM. Zábava pro omezence.

yep!

a jeeeee, tady to zas bude samej intelektual....... Nevim co je spatneho, ze se nekdo na to kouka. Je to jeho vec a nazyvat ho omezencem je trochu padle na hlavy. Nebo tim chces rict, ze 70% naroda jsou omezenci??? Ty se radsi podivas na CT1 na HODINU PRAVDY, kdyz ses takovej intelektual ja se na to klidne podivam a nemam s tim problem.

Ne, nechci říci, že 70% národa jsou omezenci. Je jich totiž mnohem víc. Snad neposuzuješ kvalitu pořadu podle sledovanosti? Vždyť  jde jen o prachy a na kom se vydělává v  první řadě? Správně - na hloupejch lidech. Nebo ty snad v tom vidíš umění.  A nakonec -  byla otázka, já odpověděl. Odpověděl jsem svím názorem.

svým

Tak na Tobě je hned znát, že jsi velmi chytrý a vzdělaný člověk.Škoda, že se mi nechce prohledávat tvoje příspěvkys gramatikou na úrovni žáků čtvrté třídy. Takové rádobyinteligenty republika potřebuje !

"Republika potřebuje"  Aha...... Není Jaryn jako Jaryn. Je poznat, že na tu otázku máš jinej názor, ale nedokážeš se smířit s tím, že je někto proti tobě v opozici. To hned upozorňuješ na jíné, vedlejší věci. No s Tebou to teda ta naše republika vyhraje. No ale něco se ti musí přiznat - jako bych slyšel naše politiky.(a teď mně zase počítej chyby, frajere)

mně nevadí jinej názor, mně osobně ten pořad taky zas tak moc nezajímá, ale to že každýho kdo se na todívá nazýváš omezencem. V tom zase já slyším ty politiky, když má někdo jinej názor, víš frajere!a tím pro mně ta diskuze končí

Vsadil jsem si, že vypadne julian nebo standa. Takže jsem zklamán. Teď si půjdu vsadit, že vyhraje issa nebo ten jak zpíval we are champ...

Proboha, ono to opravdu nekoho zajima

Já nejsem rozhodně žádný intelektuál, ale tento pořad mne od začátku nebaví. Abych si tím byl jist vydržel jsem se na něj již dvakrát dívat.

Ja jsem se na ten porad podival jednou hned z pocatku a byla to docela sranda. Onehdy jsem se chtel mrknout znovu a nic svetobornyho na tom neni, myslim ze podobnej porad na Nove driv delal Sip - Rozjezdy hvezd nebo tak nejak.

Rozjezdy pro hvězdy - jo to znám, to jsme měli na vojně každou chvíli na buzerplacu, zvláště po nějakým extra vydařeným průseru, třeba když jsme s tankama a befkama jezdili jak hovada.

Škoda, že tam nevystoupila moje bývalá skupina Vzhůru do dolů se zpěvákemJiřím Surůvkou, známým ostravským performerem. Tak to by byl kuva nářez !

Seru na ně... Můj názor je, že mi můžou všici políbit prdel.

Ja se moc tesim az to nekdo vyhraje...1. mesic ho budou plny noviny a casaky2. mesic si ho lidi zacnou plest s prodavacem rohliku odvedle3. mesic uz po nem ani pes nestekne4. mesic oslavi Dajdou sveho stotisiceho obdivovatele, kteremu nedoslo, ze i ona je vyplodem marketingu, aby se o poradu vubec mluvilo...Nova bude mit svoje prasulky za "bombastickou super show", par fanatiku bude mit komu posilat milostne dopisy, a zivot pujde dal

jj presne tak jenom bych k bodu 1 pridal jeste vsechny porady na Nove

A časopis nejčasopisovatěší SPY bude mít o kom zasejc chvílu psát. Už se na to těším, občas to čtu, když čekám u holiča na ostříhání. Na zasmání dobrý.

Je to prasečina největšího kalibru.

Mám dojem,že se to změnilo na soutěž ,kterou uvádí Jílková někdy v úterý pozdě večer.

Deme na panáká.Stříslivej platí. bvyhrukuva ta klavesnuca je ňaká šehjdrem