Hodnocení sestavy + jestli to takto může být

Ahoj, mohu poprosit někoho, kdo se v tom více vyzná, aby zkontroloval, jestli by tato sestava mohla existovat + její hodnocení? https://www.czc.cz/7gmhimsqo2hr6a5fp37bocigd... Předem děkuji za odpověď...

Odpovědi na otázku

1. stojí Ti GK za takúto cenu? Ceny by po čase mali mierne spadnúť, toto je funderská editicia2. Z170 sa dáva na i5/7-K Buď ber i7-6700K, alebo Ti stačí B1503. na 65W CPU je dosť aj FERA 3 1024, ak chceš mať ticho, FERA 3 1224 (ten je fajn aj na i7-6700K). A oba sú lacnejšie.4. 750W zdroj? To uvažuješ o dvoch GTX 1080? Zostava s i7-6700K na 4,6 GHz s 3 diskami spapká asi 380W, takže 550W dobrý zdroj by nemusel byť ani hlučný, ak len i7-6700 s 2 diskami, zmestíš sa do 310W, takže 550W Seasonic by mohol byť ticho

Na klesnuti ceny samozřejmě čekám, toto je jen koncept kterého se chci do budoucna držet, nechci to kupovat hned..

i7-6700+B150+GTX 1080 keď klesne cena+Sesonic 500W+case podľa výberu+2 TB HDD, kineczek doporučoval 370S SSD

Tahle cenová relace už jde trochu mimo mě, ale proč Z desku bez K cpu ? V téhle cenové relaci bych už šel rovnou do K... S chladičem na cpu si taky nejsem úplně jistý a zdroje beQuiet taky nekupuju ...Bude se to pc přetáčet ? Protože grafika žere 180W a cpu má TDP 65W... teda pokud tam nebude přetočení přes blck... ale i tak... k čemu dopr... 750W ????Technicky to ale fungovat bude...

Obou děkuji za užitečné rady, zamyslím se nad nimi. O CPU i7 - 6700K jsem taky přemýšlel, ale nemám v plánu taktovat, má to tim pádem cenu?Se zdrojem teda taky klesnu na těch 550W, ale asi zustanu u be quiet! jelikož s nimi mám dobré zkušenosti...

Ja mám dobrú skúsenosť s Eurocase v zostave s P4 a Radeonom 7000, ale to neznamená, že je to slušný zdroj. Keďže zostava si vezme asi 100W, tak je logické, že 350W Eurocase neprotestuje. Ale zaťažiť ho na 100% by som nechcel

Tohle je snad už trollovká provokace! Takovou slátaninu tu už někdo presentoval, jen s jinou GK.

Co bys teda doporučil ty?

Tvým rodičům, aby si koupili sadu dřevěných měchaček a pak je použili na tvoje šunky.

Radši nic nepiš, když ani nevíš kolik mi je

Faktom je, že nie každý vie čo je chipset, o čom je "K" CPU, alebo čo zostava spapká. Ja som si pre seba robil z času na čas zostavy a keď pozerám spätne 3 roky, som zhrozený z toho čo som dával dokopy.

ale říkám správně to že "K" je označení pro otevřený násobič, což je určeno pro taktování ne?

lubokubo76 mužu na tebe mít teda dotaz?Co je teda podle tebe lepší..1. Intel i7 - 6700 + deska s B150nebo2. Intel i7 - 6700K + deska s Z170s tím, že se nechci hrabat do taktování...1.https://www.czc.cz/intel-core-i7-6700/178265... https://www.czc.cz/asus-b150-pro-gaming-inte... 2.https://www.czc.cz/intel-core-i7-6700k/17632... https://www.czc.cz/asus-maximus-viii-hero-in... Dík za odpověď.

Ak nechceš taktovať, ako som písal, asi by som zvažoval i7+B150 a SSD do PCIe (neviem mmt či má naviac x8 slot). Alebo aspoň by si ušetril. Na taktovanie chce to mať čas, nervy, testovať rôzne parametre, testovať na stabilitu 12h... Dačo mi hovorí, že maximus nie je doska pre smrteľníkov (alias high-end). Ktorú B150m skôr poradí wiqix

Ale on měl nonK cpu a Zkovou desku, která je tam úplně zbytečná a jsou to vyhozené 3 000,-

Opět oběma dekuji za rady, sestavu už jsem poupravil, podle vašich rad, kromě toho SSD, tomu jsem se zatím nevěnoval..