Hodně starý PC

Zdravím mám tady momentálně staré PC od babičky s parametrama:Základní deska GA-M61PME-S2Graficka karta GeForce 8400GS 512mb2x2GB RAM 800mhz (myslím) 250GB disk bez vadných sektorůZdroj 350WProcesor AMD Athlon dual core 4850e 2,5GHzJe možnost to za nějaký rozumný peníz upgradovat ? nevyznám se v tom moc, jde mi o vaše rady a zkušenosti, proto píšu ... byl bych rád za objektivní odpovědi a ne za rychle bez smyslu zbavené reakce. Třeba vyměnit jen grafickou kartu a koupit větší ram ? ... Nevím proto se ptám, děkuji všem.************************Smazán trolling ("není hodně starý" a "Dvojitý Tomáš") a zbytečné útočné reakce na základě tohoto trollingu. Tazatel nick nezměnil. Moderátor ************************

Odpovědi na otázku

Nemá to smysl.Co na tom PC vadí, že je nutný upgrade? Co s ním je za potíž?

Když se v tom nevyznáš, tak jak jsi zjistil, že ten disk nemá vadné sektory?

Stáhnout program který poradí Google a zapnout není zas takový problém, každopádně děkuji za odpověď.

upgradujes to takto:1. cele to odnesies do zberu elektroodpadu2. zhodnostis svoju financnu situaciu a stanovis rozpocet3. zacnes hladat.....posledny bod - hotovy novy PC.

Já bych tomu neříkal upgrade, ale oživování mrtvoly.Nemá cenu do toho cokoliv cpát. Nechal bych to dožít v tomto stavu, poohlédl se po jiném (novém) kusu, a tohle pak odnesl na křemíkový hřbitov.

Děkuji jen mě to zajímalo a ano šlo by spíše o oživení jen jsem dnes babičce pořizoval notebook a tohle zbylo.. děkuji za reakci

Jestli ti současný PC nestačí (nenapsals na co), tak si pořiď třeba repas. Za slušné peníze vylepšíš výrazně kvalitu.

Já mám notebook jak jsem již psal dnes jsem pořizoval nový ntb i babičce a tohle zbylo chtěl jsem zjistit jestli by to mělo nějaké využití :)

bych na to dal třeba Lubuntu a nechal bych to dožít jako surfovadlo pro nenáročné použití.

kdyby tam byly ddr3 a s775 tak by se jeste dalo neco delat. takhle to ma cenu pet stovek.

Pokud to slouží jen na net, tak tam vrazit nějakej Athlon II x3 (na ali kolem 7 USD) a popř. tam hodit nějaký SSDčko (kterýho se chceš zbavit, protože je malé).A víc s tím nedělat.

rozhodne nema cenu do toho neco investovat. Tenhle srot ma cenu tak 300 korun. A komponenty se do toho uz ani neprodavaji

hodně starý? já mám doma 486 ta už něco pamatuje