» Poradna » Windows (a jiné OS)

Hodně nízké fps ve flatout

čau hrozně se me seká flatout ultimate carnage dřive jsem to měl na high a aspon 40 fps těd mam novou grafickou kartu třeba flatout 4 mě jelo na ultra ale toto můžu dát klidně na low a mám asi tak 25 fps to i menu nevíte někdo co s tím je ? hru mám na steamu a všechny hry mě jedou v pohodě

Odpovědi na otázku

A stačí ti mozková kapacita na to, abys napsal HW své sestavy? Nevím proč o to pořád musíme prosit jak blbci.

stačí ti mozková kapacita na to aby si přečetl větu dřive jsem to měl na higha aspon 40 fps těd mam novou grafickou kartu třeba flatout 4 mě jelo na ultrapokud si četl jen nadpis...

Fps u her mi jsou k ničemu. Pokud nesdělíš HW své sestavy, asi je načase, abych vytáhl křišťálovou kouli, co asi může být za problém.

popis tveho problemu je asi takovyto (predpokladam ze autum rozumis vic nez PC):vy: "halo je to autoservis?""ano, je. S cim vam muzeme pomoci?"vy: "auto mi nejede""muzete alespon trosku popsat vas problem, abychom si mohli udelat predstavu kolik zhruba oprava bude stat, jak dlouho bude trvat?"vy: "vcera jelo, dnes ne, nevite cim to muze byt?"

pokud nam opravdu nepovis co mas za hardware tak muzeme jen tipovat:1) "nova grafika" je horsi nez ta stara2) zasekany windowsy3) nejaky malware v PC4) uplne plny systemovy disk5) aktualizace antiviru co dela vice neplechy (24/7 scanovani systemu apod) nez uzitku6) odchazejici stary HW7) zdroj nezvlada novou grafiku8) pokud jsi menil ati za nvidii odinstaloval si stare ovladace?anebo jak psal kolega vyse: chce to vytahnout kristalovou kouli

Mrskni s tím sráčovským počítačem do kontejneru.. Odpadnou ti starosti s posranejma FPS..