» Poradna » Mobily

Hodinky

Ahoj vespolek. Sháním hodinky co by uměly vibrační budík, černé, žádné monstrum na ruce, lehké, dalo se v nich plavat. Co jsem našel nějaké casio tak mají jen sportovní vzhled. A pak timex co jsou poruchové. Proto přemýšlím o chytrých hodinkách. Máte nějaký tip na něco co by splňovalo moje parametry, vydrželo dva týdny bez nabíječky a ideálně jako hodinky s vibračním budíkem fungovalo ty dva týdny bez připojení k mobilu? Nebo se všude budík přenáší jen jako notifikace z mobilu a čas se za pár dnů rozhodí když to není připojeno k mobilu? Mám sice smartphone ale nechci trvale spojení s hodinkami.

Odpovědi na otázku

A tys našel lehké chytré hodinky?Nevím o tom, že by byly Timexy poruchové, ale některé jejich modely mají atypický řemínek vlastní konstrukce a ne normální stěžejky, což je pro někoho dost zásadní problém a origo řemínky jsou dost drahé.

xiaomi mi band4 poznaju uz aj skolkari. Vsetko co chces splna + to je skoro zadarmo.