» Poradna » Mobily

Hodinky Sony SmartWatch SW2- pár dotazů od začátečníka

Ahoj,od včerejška jsem majitelem této hračičky, dovolím si proto, poprosit o pár odpovědí na mé otázky:1. Dá se v hodinkách nějak nastavit, aby displej hned nezhlasl (tedy z aktivniho zobrazeni aplikace atd. se nezmenil na hodiny bez podsviceni). Je to neprijemne, kdyz je po 3 sekundach opet jen tma a čas?2. Dají se nějak poskládat ikony dle svého přání? Třeba na jedné obrazovce mít ty nejdůležitejší, aby člověk hned viděl, jestli ma sms, zmeskany hovor atd, takto to mám třeba na 3 obrazovkách a nezjistím to jedním pohledem hned.Hodinky sice zavibruji, ale kdyz je toho vibrátoru hodně, tak stejně se musí obrazovky prolistovat.3. Má smysl si nějak nastřihnout a nalepit folii na LCD, nebo není tak náchylný na poškrábání?Děkuji uctivě

Odpovědi na otázku

Skoro bych řekl, že se musíš zeptat ve svém oblíbeném klubu zlaté mládeže; pochybuji, že z běžných userů si takovou hloupost někdo koupí.

Ahoj,bouhužel tyt ohodinky nemám, ale zvažuji koupi. Jen mne kapaánek dopálila odpověď nějakého zamindrákovaného, řekněme člověka. Současná cena hodinek je minimálně 3200,- nebo starší za 2500,-. To není sice málo, ale pořád to není nějaká darda, když se člověk podívá na ceny okolo nás. Kolega se slušně zeptal a odpověděl mu někdo slušně? Ne.

Myslím že jsem odpověděl slušně a doporučil mu i zdroj, kde by mohl hledat nápovědu k funkci tohoto zbytečného produktu.

Ano odpoved ve stylu : Hledej odpoved v klubu zlate mladeze... je opravdu velmi napomocna. Doporucuji si neco o smartwatch sw2 i precist pak by : zbytečnost videl v jinem svetle. Slusnou odpoved si predstavuji: Bohuzel nevim, koukni se na diskuznich forech venovanych tvym hodinkam. Tedy pokud chci neco napsat.Ale asi slusnost si kazdy predstavuje jinak.

Kdybych myslel, že mu poradí na fóru, napsal bych mu ať se podívá na fórum. Ale protože jsem přesvědčen, že na fóru nic nenajde, doporučil jsem mu prostředí, kde najde. Nejprve omráčí ostatní tzv. wow efektem a pak si budou vzájemně sdělovat dojmy a informace o tom, jak nemusí ani vytahovat foun z kapsy a neustááááááááááále mohou sledovat příchozí hovory, sociální sítě a SMS. Ale doporučil bych ještě SmartRing - t. j. chytrý prsten, který jej upozorní, že na SmartWatch má zprávu, že mu na SmartFoun přišla SMS, že mu do dumbmailové schránky přišel nesmírně důležitý mail - třeba něco na téma LOL WTF IMHO a smajlík.

Sice děkuji, že jsi mne tak omladil, ale jsem už starej chlapMožná podle Tebe jsou hodinky určené jen pro "zlatou mládež", nicméně co jsem tak četl v diskuzích, tak si hodinky kupují spíš starší mládežníci, včetně slečen a žen.Možná jsi ajfoňák, který je rozčílenej, že ty hodinky jsou jen na android a né na ten Tvůj ohryzek Tedy nic proti Aple, nemám s tím žádné osobní zkušenosti, tak nemohu soudit.Ale pokud Ty nemáš osobní zkušenosti se Smartwatch, pak se pokus zdržet poněkud hloupě stupidních komentářů.

Ahoj, jsem rad, ze nasemu remcajicimu spoludebaterovi take napsal nekdo jiny s podobnym názorem. Taky uz vekem nepatřím k mladezi, natoz ke zlatý. Koupe hodinek mne laka, dnes se mi je konecne povedlo si dat i na ruku, vsude jsou pouze na objednávku, pokud je vubec jeste maji. Asi je mnoho kupujicich z okruhu zlaté mladeze :PVypadají moc hezky, jen mne vice nahlodali ke koupi, kor když tim i omladnu. Preji dotazateli at najde odpovedi k veci a ne prudice.

Jen tak ze zvědavosti, kde je ten "můj" oblíbený klub zlaté mládeže?Použil jsem všechny smajlíky v nabídce, jistě podle toho určíš můj věk a já se budu znovu radovat, jak mladě "vypadám".

Fakt nechápu tvou reakci na hodinky. Jsem rukama pracující člověk a protože při práci musím řešit spoustu telefonů kterými si tu práci zajišťuji tak jsem si hodinky pořídil. Ve spojení s HF do ucha si neustále nemusím při každém zazvonění telefonu utírat zamaštěné tlapy abych vytáhl s kapsy telefon abych zjistil kdo volá a jestli se s ním teď zrovna chci bavit, nebo to počká až se přestanu ráchat ve voleji, nebo ve vazelíně. Takže jestli si kravaťák v kanceláři tak fakt pro tebe tyhle hodinky nejsou protože ti telefon leží na očích nebo ti cinká v kapse u košile a když se zrovna necpeš mastnou sváčou tak ho bez problému vezmeš. a jestli jsem se netrefil tak sorry, ale příště někoho neházej do zlatýho koše. Já mezi boháče taky nepatřím, jsem vobičejná lopata, která od rána do večera dře abych se měl dobře.Z jiné stránky, kdyby se SW2 dělali v outdoru byl bych radši, nejsou mi příjemný pohledy závistivců kteří to vidí jako frajéřinu když mi s telefonem svítí i poměrně fkusný doplněk, ale praktičnost pro mě je k nezaplacení.

skousej dotaz zde:http://androidforum.cz/

Díky, díky, i toto jsem již předem prozkoumal, ale odpověď jsem tam nenašel.

tak tam dej tenhle dotaz Tam je větší šance, že se ozve někdo, kdo je má nebo aspoň je třeba recenzoval ... Můžeš zkusit jestli má nějaké diskuze i Dotekománie.cz a kdyžtak dát dotaz i tam, případně do androidí komunity na G+ ...

Já bych spíš - pro poučení - dopručil libovolnou publikaci od Murphyho. Určitě tam něco o manuálech bude.