Hmotnost chladiče

Mám základní desku MSI K9N Platinum a chci si koupit chladič Zalman CNPS9500 AM2. Jeho váhá je ale 530g a já nevím jestli to moje deska udrží. Nevíte jaká je nosnost mé desky? (já to nenašel).

Odpovědi na otázku

Ja bych se toho nebal, bezne existuji i 800g macci a neni s nimi problem.

Deska to unese, ale někdy je rámeček na chladič ze sračkoidní umělé hmoty a ještě není s protikusem sešroubovaný, ale je jen na umělohmotné kolíčky bez protikusu a časem něco upadne.