» Poradna » Notebooky

Hluk při chlazení

pořídil jsem si nový herní notebook (asus tuf gaming fx504) a ani ne po měsíci mi leví ventilátor začal vyluzovat zvuky jako kdyby o něco dřel při větrání ale po tom co jsem notebook otevřel abych se podíval tak tam nic nebylo a i kdy jsem počítač spustil před smontováním abych se přesvědčil tak jsem pořád nevyděl závadu

Odpovědi na otázku

Pozdravit neumíš, otázku jsi žádnou nenapsal a poděkovat za radu taky neumíš. Tak proč sem vlastně píšeš?

Aby se pochlubil, že "nevyděl", proč "leví" větrák vyluzuje zvuky...

Reklamuj

Děti....

Možná ti tam zalezl nějaký šváb, nebo štěnice. Případně tam zapadl kus rohlíku. ☺