Hlucny vetrák na grafice

AHOJ potreboval bych poradit stim vetrakem u grafiky sem ho cistil a od te dobyy mi to dela strasny rachot a nvm cim nebo jak to dat dokupy ??? predem dik za odpowed

Odpovědi na otázku

Vyměnit... Jak jinak to vyřešit?

no nekdo mi rikal ze sem pretrhal lozisko a pre to staci promazat,ale nvm cim ? a nechci to vyskratowat :D

No nejdřív koukni jestli ti tm něco nevadí.

Ten "někdo" je jasný trotl, který o tom ví kulové. Víc nemá cenu dodávat.....

To byl určitě Jirka987...

Přetrhal ložisko??? Co to je za slovní spojení? A ve slově "vyzkratovat" se píše "S" a "W"? To snad ne...

to je novy pojem, lebo ten skrat sa tyka iba wattov

Ako si ho čistil ? prečo si ho čistil ? čím si ho čistil ? Zaťial som vetrák na GK nečistil.....

protoze bolo mooc prachu sem vytahl grafiku a profoukal sem to...akorat a vratil zpet a od te doby to dela

No jestli jsi pral do větráku stlačeným vzduchem a nechal ho roztočit,že se div neurval,tak se není čemu divit.