» Poradna » Notebooky

Hlučný ventilátor

Dobrý den potreboval by som poradit čo mam robit s mojým nootebokm asus x550v .Raz po zapnuty počítača my začal strašne hučat ventilátor ,tak som kupil ventilátor na moj notas ten istý čo som tam mal a ten ventilátor je čím dalej tým hlučnejši ... nechcem aby sa uplne pokazil mne sa zda že huči stale aj pri nížkych teplotách neklesne pod 2500rpm.Nootebok má 2 roky a je uplne vyčištený od prachu,vymenil som aj pastu resetoval bios ale nič nepomáha neviem čo stým mam už robit ..:/(či neodišiel daky regulátor otáčok ventilátora alebo čo:(

Odpovědi na otázku

napriklad teras mám 55 stupnov procák aj grafiku a ventilátor 2800 rpm