» Poradna » Počítačové sítě

Hlucnost pocitace

Pocitac jede na 40 db je to hodně?

Odpovědi na otázku

-když tak dB a 40 dB odpovída zhruba Běžné hlukové pozadí .-jak to měříte-pokud ten počítač má 8ventilátorů je to málo-pokud je "fanless" je to dost

"-pokud ten počítač má 8ventilátorů je to málo"Trošku bych to upravil:"-pokud ten počítač má 8 ventilátorů, které jedou na 100%, je to málo"Jen idiot si dá do PC 8 větráků a nezreguluje je tak, že nejsou vůbec slyšet.

To je vynikajúce , moja automatická pračka je o 100% hlučnejšia . A pri tom ju ani nepočujem.....

Jak jsi to změřil?

Co je pro tebe hodně? Máš uši jako netopýr, nebo usneš při ohňostroji? Už to tady bylo asi před 5 lety - 40 dB odpovídá např. bzučení 8 komárů.

Že byto měřil kalibrovaným mikrofonem a profi měř.softwarem.

Samozřejmě i v patřičně uzpůsobené místnosti, nebo spoň v nahrávacím studiu :)

Jak kde ... jak pro koho.