Hlučnost a vrčení notebooku

Zdravím, nedávno se mi stalo, že z ničeho nic začal vrčet notebook (je starší, Lenovo GT770). Např. při vložení do tašky (svisla poloha) začal vybrovat a vrčet, i když byl zavřeny a uspaný. Ale v poslední týden, když někam dojdu, vytáhnu notabook a zapnu, začne hlučně vrčet. Zkusím dát restar, který trvá dýl a potom pc jede. Většinou při vrčení mi začne jet disk na 100%. Když nevrčí jede do 10%. Měli jsme ho rozdělaný, ventylátor je napojeny na něco, moc tomu nerozumím, tak se nepouštím do úplného rozdělávaní a jenom jsem profoukala. Večer jsme pc přeinstalovali, dneska rano pc zapnu a zase vrčí, jako o zavod. (pozn. když při vrčení do něj boucnu, zvuk se utlumí a začně znova). Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

*ventilátor.

Těch chyb, tam máš, mnohem a mnohem víc !!!!!!

Dík za upozornění :D už to čtu.

Tipuji opotřebené ložisko ventilátoru a když budeš do NB bouchat - odejde ti i HDD.

Nemáš čirou náhodou zapnutý tvůj oblíbený vibrátor ? ----- při vložení do tašky (svisla poloha) začal vybrovat a vrčet, i když byl zavřeny a uspaný.---- ?????????????

Prehistorický čínský šmejd: chybí SSD.Co s tím?2) NB -> Aukro od korunky.Nějaký trumberoid to určitě koupí. 2) Pořídit solidní NB, pokud nutně potřebuješ pracovat na cestách.Jinak plnohodnotný stolní PC.

-ventilátory \ ventylátory vyčisti-nepomůže vyhodit , namontovat nové. sAmotné ložisko vyměnit nepujde-samozřejmě vybracemůže dělat i disk \ ten by pak byl rovnou také na výměnu

VentYlátory opravíš ale vYbrace vesele použiješ sám... ach bože, jak tohle může někdo, kdo vychodil základní školu, vůbec napsat? Vám to, lidi, nerve uši?Jinak k tématu, na 99.9% to budou ventilátory, vibrovat disk tak, že by to bylo slyšet i v tašce, no nevím. BTW, to, že to bylo slyšet i v tašce znamená, že ho slečna /nebo paní) přenáší zapnutý...