Hlučné větrání

Prosím o radu, google mi neporadil:(

HP 550, stáří 1 rok, velmi hlučnej ventilátor. Teplota je také asi vyšší.
Proč to asi bude? Mám to nést do servisu nebo se dá s tím něco dělat? Fouká vlastně skoro nepřetržitě...:(

Odpovědi na otázku

prach , mozes to dat do servisu ale zadarmo to vycistenie nebude . ty ho mozes jedine prefukat cez otvor kde je ventilator a kde su prieduchy.

A kde by se tam vzalo tolik prachu? Notes mám jen doma v čistém bytě... venku byl jen 3x za ten rok...

A jo, kalimero, to bude vono:
http://www.g2.cz/cs/tipy/digi/7498.shtml...

Díky

Pomohl mi vysavač. A je ticho! Díky!

i v relativně čistém bytě se najde hodně prachu a zvláště různé ventylátory způsobují statickou elektřinu (tření) a přitohují více prachu