» Poradna » Ostatní

Hlučení pc, nezapnutí

Zdravím,mám potíž se zapnutím pc. Vždy když ho zapnu tlačítkem na zapnutí, tak se jakoby zapne, začne svítit zelené světýlko, jako při zapínání, ale na obrazovce nic a cca po 30s začne hučet vzádu, jakoby se chladil.... PC je starý cca 5let, začalo to dělat někdy před 2 roky, poté byl zhurba ty dva roky bez použití, znova jsem ho zkusila a na nějaký měsíc fungoval a znova se to pak začalo dít. Zkoušela jsem ho vyluxovat, byl dost zaprášený, to nepomohlo, tak než ho dám do servisu kdyby měl někdo nějaký tip, co jako lajk mohu udělat...Díky

Odpovědi na otázku

dat lajk na fejzbugu servisu ked ti to opravi.

místo tady těch keců bys mohl nasat něco užitečnýho

... co třeba napsat konfiguraci PC nebo název a přesný TYP? ... já mám taky PC a funguje dobře, jaktože tobě ne?, myslíš, že máme stejné PC? ... oni jich dělají více, a ne jen 1 PC? ...

mně je jasný, že není jen jeden pc, ale tak nějaký základ mají podobný, takže na to může být nějaký obecný postup, co by to třeba mohlo vyřešit. Nemusíš dělat chytrýho, to s jedním pc je trapný, já to tady nebudu vypisovat, protože tomu nerozumím, tak jsem si myslela, že tady třeba bude někdo ochotný, ale jsou tady jenom samý zamindrákovaný rejpalové. Můžeš si pogratulovat, jsi fakt génius.

ano, je vseobecny postup. Otvoris PC a ako prve vyskusas iny zdroj, lebo zdroje odchadzaju asi najcastejsie. Mas doma iny zdroj? Vies to otvorit a vymenit zdroj? Mas aj dalsie komponenty na vyskusanie, ak to nebude zdrojom? Tak potom to pekne zbal, naloz do auta a zober do servisu.

otevřít pc zvládnu, zdroj najdu, ale doma žádný nemám... takže servis. Díky!

Myslím, že by to měli zamknout, protože jestli ty jsi ženská, tak já jsem poslanec. Opravdu trapný trolling.

Ten svůj obecný postup (zvláště když tomu nerozumíš), můžeš tak maximálně aplikovat na žehličku. Předmětem tématu je PC a už nevím, jak jinak ti vysvětlit, že problém může být KDEKOLIV. které části tohoto slova nerozumíš? P.S. Podobné osočování si nechej pro své vrstevníky, tj. věkem a na stejné/podobné rozumové úrovni.

ok. doma to je neopravitelne, najma ked si laik, takze napad so servisom je to prave co potrebujes. Sikovne si to vymyslela.

Poslouchej "princezno":1) tvůj popis problému/závady je slušně řečeno na "nic"2) z tohoto důvodu může být závada KDEKOLIV3) poradím ti tedy jen trochu jinými slovy: dej to do servisu (na podstatě co napsal roob, to nic nemění)

Nejčastější důvod podobného chování jsou kondenzátory - výrobci používají levné, co nejlépe chvíli po záruce odejdou a pak zdroj nebo deska nefungují. Opravit to jde snadno stačí nafouklé kousky vyměnit, ale u starého PC se to nevyplatí, kvůli ceně co ti servis naúčtuje za práci.

Tomu říkám rozhýbat PC, kontakty.1 - Ramky2 - napajení3 - GPUhttps://ctrlv.cz/7HH5-https://www.youtube.com/watchhttps://www.youtube.com/watch