» Poradna » Mobily

Hloupý mobil, co umí vytvorit wifi hot spot

Prosim o radu: hledam hloupy mobil bez aplikaci, ktery ale umi ze sebe vytvorit wifi hot spot, abych pres nej mohl pripojit s pocitacem na internet.

Odpovědi na otázku

To se obávám budeš hledat marně. Mobil bez aplikací nepotřebuje k ničemu připojení k internetu ani WiFi a bez WiFi modulu na příjem WiFi nemůže fungovat ani jako hotspot.

Prečo musí byť hlúpy?

Lebo CZ, znacka levny.

Pochybujem, ze taky vobec existuje. hot-spot je aplikacia a ta bezi pod nejakym operacnym systemom a hlupe telefony nemaju operacny system, aspon teda nie taky co pozname pod pojmom operacny system.

musí to být telefon? Co nějaká krabička ala:https://www.ebay.com/itm/Pocket-Size-Hame-R1-3...

No, tak s tim si u nas urcite pomuze. To mu v CR bude dobre tak akorat jako tezitko.

takovéhle krabičky se daly sehnat i v ČR - vyráběl to myslím Huawei a ZTE - v prodejně operátora by měli vědět co chce, když se zeptá na "3G/LTE modem na baterii, co umí udělat wifi".

Něco jako tohle?https://www.vodafone.cz/modemy/vodafone/vodafone-... Ale nemá to moc velkej dosah, páč se předpokládá, že to člověk bude mít u sebe (v kapse, v batohu apod.).

jo, přesně tohle. Tak ono to nemůže mít moc velký dosah, když tam jede LTE + i wifi na baterky.

Bude to umět chystaná/obnovená Nokia 8110.

Ale ta nesplňuje základní podmínku, že musí jít o hloupý mobil. 8110 bude mít OS.

Kup v bazaru nejaky jety smartphone za tisicovku, resil jsem to stejne na prechodnou dobu, telefon pak prodal za stejnou cenu.

Umí 3310 jen verze čína.

takze se z neho bude zaroven volat a psat sms ??pokud ne tak jednoduse lte modem s wifi a bateriijinak jak je receno, porid starou sunku s podporou lte a mas to.

EVOLVEO StrongPhone X2Pozri tento je to sice dualsim ale funguje keby si mal dake otazky k nemu tak napis

za litr:Samsung LTEhttps://mobily.hyperinzerce.cz/cdma-edge-gprs/inzerat/12...

opravud musí být "hloupý" - tedy bez OS? nemyslel jsi spíše "tlačítkový" ?

Chceš laciný mobil? Bazar.Nebo tlačítkový mobil co tohle umí? Ten ale asi nebude "hloupý", nijak nevidím smysl proč by do jednoduchého telefonu, nějaký výrobce cpal něco takového...

Však taky necpal :)

Pro vetsinu lidi je "chytry telefon" mobil s Androidem, iOS nebo treba Windows, zatimco "hloupy" je tlacitkovy. A podle zneni OP je jasne, co chce - mobil na volani a sms, ktery umi vytvorit LTE. Fakt nechapu tady to slovickareni.