» Poradna » Programy

Hlídací pes

Zdravím,Máte někdo zkušenosti s programem Hlídací pes? On je problém takový, že jsem ho ani ještě pořádně nenainstaloval a poté co jsme ho spustil mi z ničeho nic zmizla plocha, tak že veškeré soubory, aplikace apod. spouštím přes okno Dokumenty, které mi vyjede vždy po zapnutí notebooku. Nevím zda je problém v programu či windowsu. Máte podobné zkušenosti? Nevím si rady.

Odpovědi na otázku

HP je na W9X. Autor sa na to vykašľal a na XP (NT-based) to robiť už nebude. Ale ako štatistický SW fajn. Ak ho deti nezhodia, je fajn aj na monitoring. Ale plocha by zmiznúť nemala. Kedysi som ho mal aj na XP, ale problémy žiadne. Zrejme máš problém s OS, ktorý sa ukázal práve pri HP