» Poradna » Programy

Hlídač inzerátů na aukro bazos etc.

Zdravím a hezký víkend, existuje nějaký použitelný softík/plugin/doplňěk prostě cokoliv na hlídání inzertních serverů dle parametrů? Primárně aukro, ale i jiné. Jde mi o to, aby mi podle parametrů hlídal nové aukce, dejme tomu třeba iPhone 4s v určité cenové hladině (jen ilustrativní příklad). Něco málo mi Google našel, ale funkčností si nejsem jist a na Ebay jsem toho našel dost (nepotřebuji). Díky moc za zkušenosti.

Odpovědi na otázku

Prosím, není zač.

Škoda, že nemáte nic k věci...

Já to řeším pomocí RSS (na Aukro). Do vyhledávače na Aukro zadáš, například iPhone 4; z našeptávače vybereš kategorii "iPhone 4 v katgorii Mobilní telefony > Apple", klikneš a pak vpravo takřka nahoře šipkou rozklikneš "přidat RSS feed". Výsledek je ten, že jakmile se v této kategorii objeví nová nabídka, tak ti okamžitě přijde na RSS čtečku info a můžeš hned reagovat.

To je přes nějaký doplněk?