» Poradna » Web a internet

Hledání v historii prohlížeče

Ahoj,používám Vivaldi a ti si teď celkem pěkně pohráli se zobrazením historie. A já bych v ní chtěl něco najít, jen nemůžu najít správný postup. (A nebo hledám funkci, kterou oznámil jiný prohlížeč, to je taky možné.)Jde mi o to, že hledám stránku (ve skutečnosti to bylo PDF), na kterou jsem přešel z Googlu (přímo) a vím den a přibližný čas (pomocí data a času dokáži zůžit výběr na jednotky stovek stránek).A teď k věci, mám za to, že jsem někde četl, že Vivaldi si bude u stránek v historii pamatovat odkud na ně člověk přišel, ale nejsem schopný tyto vztahy zobrazit. Taky jsem zkoušel vyfiltrovat jen adresy končící PDF (*.pdf) - asi tušíte, že bez úspěchu.Dokáže mě někdo popostrčit správným směrem (a teď nemyslím tam, kde záda ztrácí slušné jméno)? Předem díky.

Odpovědi na otázku

Několik set stránek není tolik abys to nenašel. Vzpomeň si na doménu.Nebo ta stránka měla v názvu nějaké slovo, takže hledej...

Nakonec jsem to tak udělal, ale stále mě zajímá, jestli to nejde nějak chytřeji.Ještě mě napadlo označit vše z inkriminované doby, zkopírovat adresy (nejsou nijak oddělené), pomocí regulárního výrazu rozsekat a pak hledat PDF které nebudou moc buněk daleko od vyhledávání na Googlu. Potom ještě přes filtry vychytat relevantní hledané fráze...Ale jestli mi v tomto může nějak pomoct samotný prohlížeč, chci to vědět! :)