» Poradna » Programy

Hledání staré hry na PC (dle popisu)

Přeji dobrý den.Nedávno jsem si vzpomněl na hru, kterou jsem kdysi jako malý hrával. Bohužel si nemohu vzpomenout na název této hry.Jednalo se o strategii, která se odehrával (tuším jedna mapa) jako miniatura kuchyňského stolu. Ale bylo i více map. Postavy byli klasičtí celobarevní panáčci jakoby z plastelíny. Na mapě bylo více týmů, každý jiné barvy. Panáčci se dali vybavit různými zbraněmi či příslušenstvím (lopata, plovací kruh v podobě žluté kačenky..atd.) Na více si bohužel nejspíše nevzpomenu, ale moc rád bych si hru připomněl. Nebo alespoň znal její název. Co si tak ještě vybavuji je to, že hra byla nejspíše i pro více hráčů na jednom počítači a hrálo se na kola/či pouze omezený počet akcí (kroků)? Poté přešla řada na dalšího hráče.Našel by se tu někdo, kdo by si prosím vzpomenul? Byl bych Vám vděčný.Děkuji a přeji pěkný den i krásné prožití svátků,Vojta

Odpovědi na otázku

ten popis mi příjde jako army men případně army men 2 jsou to plastoví vojáčci zelene barvy

V dané hře to byli opravdu takový klasičtí panáčci, ne vojáci A barvy různé. Jak říkám, hlavně si pamatuji, že mohli najít i nafukovací kruh v podobě žluté kachničky, což jim dovolovalo pohybovat se i přes vodu.

plastic warfare?

The Mean Greens: Plastic Warfare? Tedy..nic jiného mi to pod pojmem Plastic Warfare nenašlo. Ale podle popisu je to úplně bokem Psal jsem, že to bylo ve stylu strategie. I tak děkuji.

Opravdu si hru nikdo nepamatuje? Mohlo to být někdy kolem roku 2000.

To je hra Zeman a jeho parta aneb pomatenci ceskeho naroda

To tedy děkuji pěkně.. Cha

Dobrý den, našel jste tu hru? To je určitě ta hra na kterou se pokouším uz od včera přijít, hrála sem ji jako malá a nedokážu vymyslet jak se to jmenovalo...

Dobrý den, bohužel jsem hru zatím nenašel Psal jsem na víc fór a nikdo mi v té době neodpověděl, nebo poradil špatnou. Kdyby jste měla více štěstí, budu rád, když mě budete kontaktovat Rád bych si užil opět trošku nostalgie.

Gruntz? rok 1999

Ano!To je přesně ona. Tak Vám mockrát děkuji, že po těch letech konečně znám název této hry z dětství Udělala jste mi velikou radost, už jsem ani nedoufal. Hezký den!Vojta