» Poradna » Web a internet

Hledání Písničky na YOUTUBE

Zdravím,bude to 2 roky, co jsem na youtube slyšel (jak mi pak zpětně došlo) naprosto pro mě skvělou písničku , kterou jsem pak již už po poslechnutí a shlédnutí nikdy nedohledal ...1.Obrázek během písničky na youtube - (Holka v zelené Mikině orientačně - (Někdo v zeleném něčem)2.Text - You make me mad mad mad (3x za sebou +-) pak následovalo ještě pár anglických slov a dovršilo to slovy Fuck OFF a jelo to trochu pozměněně znovu a do toho ten beat :O prostě skvělí , popisuji to zde Hodně amatérsky a trapně, ale to bych v tuto chvíli neřešil, doufám v to, že ten kdo ví o co jde, tak mu to z toho dojde o jakou věc by se mělo jednat a napíše sem název té písničky a za to bych byl vážně moc rád , budu rád i za nějaké typy či rady vedoucí k dohledání této skladby.Předem Díky za pomoc

Odpovědi na otázku

Nevím jestli je to ono, ale třeba anohttp://www.youtube.com/watch

To opravdu není ono Dost mě to pobavilo i zklamalo zároveň , ale určitě moc díky za projevený zájem pomoci , to cením moc ...Ps: Ten text: You make me mad mad mad - je to tak jak to slyším, to mad určitě bude jinak psané, možná i to předtím a ještě dodatek Jedná se o Mužský hlas upravený ,jakože hluboký takoví jako z nějaké hry ne klasicky lidský.Snad se někdo najde, kdo ví o co jde, ta nevědomost je ošklivá.