» Poradna » Web a internet

Hledám vystoupení kapely

Dobrý den, už pár let nutně hledám důležité vystoupení. Jediné co vím je, že rocková skupina Helloween hrála někdy s nějakou myslím českou operní pěvkyní. Myslím, že to bylo předávání cen ale rok si nevzpomenu.

Odpovědi na otázku

Škoda. Kumpanovi muzikanti nehrají rock. Kapelník je třída.

Nemohlo to být s Amandou Somerville?

Byla to češka ://

A nepletes si to s tou ceskou bubenici..?https://newlandofwelinton.wordpress.com/tag/veronika-lukesova/

'hrála někdy s nějakou myslím českou operní pěvkyní'.... 'Byla to češka ://' Uvidíme, třeba ještě upřesní i tu pěvkyni. Nebo rok, nebo událost, ...

Je to tak 5 let možná víc :/ bylo to předávání nějakých cen

Být Jarmila Šuláková operní pěvkyně mohla být tou děvou. Halloweenu je cca 30 let a tak si spolu klidně mohli zapět. Jako 26. 10. 2011 - Fleret & Jarmila Šuláková na festivalu Colours of Ostrava v roce 2009 . Tazatel nezná ani co to bylo za předávání a zde by roky odpovidaly

tak jim v případě nutnosti za pár let napiš, třeba to vědí onihttp://helloween.org/contact.html

'už pár let nutně hledám důležité vystoupení' .... jo, takže asi tak. Moc důležité to tedy není. Ovšem pokud si 'loriop' po 5 letech nevzpomíná, je tu riziko, že po dalších x letech už z původních členů (kteří by věděli) v kapele žádný pamětník ani nebude.