» Poradna » Web a internet

Hledám vhodný redakční systém (CMS) pro web se správou uživatelů

Potřebuji vytvořit jednoduchou webovou stránku, kde se návštěvníkům po zadání emailu vygeneruje uživatelský účet, přihlašovací údaje jim přijdou na email a budou se poté moci přihlásit a vyplnit jednoduchý 3 bodový formulář, který zde uloží (a kdyby to šlo, tak se mi uložené informaci z formulářu buď pošlou na můj email, nebo uloží do nějakého souboru/tabulky). Je možné něco takového přes nějaký redakční systém vytvořit, popřípadě s užitím například nějakých doplňků?Předem děkuji za odpovědi.Potřebuji vytvořit jednoduchou webovou stránku, kde se jim po zadání emailu vygeneruje uživatelský účet, přihlašovací údaje jim přijdou na email a budou se poté moci přihlásit a vyplnit jednoduchý 3 bodový formulář, který zde uloží (a kdyby to šlo, tak se mi uložené informaci z formulářu buď pošlou na můj email, nebo uloží do nějakého souboru/tabulky). Je možné něco takového přes nějaký redakční systém vytvořit, popřípadě s užitím například nějakých doplňků?Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Odpověď na první otázku je ano.Odpověď na druhou otázku je též ano, protože je totožná.Jestli ti nikdo konkrétně neodpoví a ty nejsi schopen si to vygooglit tak to nabídni někomu jako placenou brigádu.Mimochodem je to triviální si to udělat sám bez redakčního systému, naproto k tomu stačí projít:http://www.linuxsoft.cz/php/