» Poradna » Ostatní

Hledám typ telefonu

Kdysi jsem měl (můj první) telefon, značka Sagem. Byl to žlutý telefon běžné konstrukce (bez žádných odklápědel) se zeleným podsvícením, samozřejmě černobílý grafický display, všude po nabídkách bylo nahoře v rohu kolečko (spíš elipsa) s puntíkem, který po tom kolečku běhal podle toho, kde v menu jsem se právě nacházel (podobně jako nokií ta čárka s obdélníkem naboku). Vím, že SMS se psaly naprosto hrůzostrašným způsobem, písmenka se neměnila opakovaným stiskem, ale držením. Taky si pamatuju na to, že tam šly vyrábět vlastní melodie (monotónní, poly nepodporoval) a že se jich tam za celou dobu co jsem ho měl naskládalo opravdu velké množství (trpěl jsem představou, že na melodie mám neomezenou paměť, protože jich tam bylo opravdu hafo a nikdy sem žádnou nemazal). A poslední co si pamatuu je, že tam byl perfektní minigolf. Jestli měl anténu, to nevím, ale vím, že byl v místě šipek celkem příjemně prohnutej. Nad šipkama byly myslím tři tlačítka. Že bych to njak nutně potřeboval vědět, to ne, ale už mě to asi půl roku vrtá hlavou, co že to bylo za telefon.

Odpovědi na otázku

Hlavní podezření padá na MC936, MC940 nebo MC950 - nemá někdo s těmito telefony bližší zkušenost?