» Poradna » Programy

Hledám program, aplikaci pro výpočet odporové sítě, např. hvězdicovité, pentagon

Hledám pro notebook s Windows, jak spočítat odpor vizuálně složitého zapojení. Před 45 roky v kraj. kole fyz. olymp. jsem spočítal hvězdu složenou z 1 Ohm odporů i v diagonálách a vrcholech. Simulační programy SimetrixIntro, Microcap, Eagle, Altium atd. využiji až později pro zapojení s pár tranzistory a odpory. Ď

Odpovědi na otázku

No předně Eagle ani Altium nejsou simulační programy, jsou na návrh DPS.