» Poradna » Programy

Hledám program - přiřazení visačky složce - barevné rozlišen

Zdravím,
hledám prográmek který by mi umožnil lehce a rychle složce přiřadit určitou visačku, což by jí pak odlišilo barevně... Něco ve stylu MacOS X, je to velmi užitečné zpíjemnění. Ideální stav by byl pokud by nabídka na výběr visačky byla v kontextovém menu...
NEZNÁTE NĚJAKÝ PROGRAMEK CO MI TO UMOŽNÍ???

velmi děkuji

Odpovědi na otázku

už jsem na to, zdá se narazil, iColorFolder to taky umí.

Nebo třeba free i v češtině Rainbow Folders z color-my-folders.qarchive.org ...

Včera byl na giveawayoftheday.com, free je přebarvení složek ten včerejší uměl ještě něco.