Hledám práci v Praze, ale.......

...... ale jsem mimopražský. Nebudu říkat odkud, ale mám to do Prahy 100 km. Nenašel jsem zatím odpovídající a vyhovující práci, většinou chtějí aby dotyčný uchazeč byl z Prahy.  Doprava z našeho města je pravidelná do Prahy, takže nou problem. Mám 7 let praxi jako správce PC sítě, ale nevadilo by mi dojíždět eventuelně střídavé směny jednou ranní, 2 dny třeba volno, nobo tak nějak střídavé směny.Moje představa je dělat u počítače (neprogramovat - to neumím, ale třeba nějaký referent, asistent, technik IT, obchodník IT a tak).A  platově? No od těch 17000,-   a  výše čistého. Dotaz: neví někdo náhodou kam se obrátit? Případné tipy můžete zasílat na můj mail uvedený výše. Je mi 32 let, vysokoškolák, rozv., auto k dispozici, telefon.Blíž uvedu až při konkrétním nabídce práce.

Odpovědi na otázku

Obrat se na agentury pro vyhledavani prace, je jich strasne moc, nektere dovoluji primo hledat na webu, v jinych muzes anonymne zadat sve pozadavky, pripadne i podle nich vyhledavat, nechat se podle nich upozornovat, atp..... zkus hledat treba slovo job, prace, atp...

Zkus www.jobs.cz, tam se takovéhle práce objevují docela často.

rozvedeny? tak proc se jednoduse neprestehujes do Prahy?... ono dojizdet 100 km a praci technika v Praze si nedokazu predstavit, se nediv, je to prace na 24/7 - s tim dojizdenim te vsude odmitnou - aspon mit v praze prechodne bydliste.....

Vítejte v MatrixuCZ.Naši mocní + vlivní nám uštrikovali pastičku s vějičkou jedním vrzem, takříkajíc. Jakpak to? Inu, referendum o vstupu do EU. Nějaké měřítko o jakési demokracii, o většinovém pohledu, náhledu, rozhodování? Ani omylem. Aspoň prý nade 50 procent, bývá ten pravý, ořechový, demokratický signál. Hlas lidu. To říkávali, když v 90-tých slintali po mikrofonech, jako, že do EU za 3 roky a podobně. Víme kdo, kteří to byli. Známe je. Dnes, potom co oprášili hlínu, z tunelů, natlačili matrace, nakreslili cesty, silnice, dálnice do map, mapek a plánků s "tím jejich", rozhodli jinak. Mají motivaci. Potřebují "TO" udat. Výhodně. Za eur-a. Možná budou losovat. Možná to padne na Havlovou a její family, aby pak stihla za tepla těm prachatým do EU střelit Lucernu získanou v 90-tých pod cenou z vytunelovaného Chemapolu, než jí to třeba soud zfenduje, že. Nebo Charouzovic, Stehlíkovic a další. Stačí když za plentu dojdou čtyři. A z toho tři to EU "odkejvnou". A JE TO!.....Přeladěné, "evropsky" doladěné a vyladěné daňotoky plynule poplynou do MatrixuCZ.

no, sebevědomí ti nechybí, jen nevím k čemu je správce sítě 100km od serveru, asi na nic, zační si hledat v Praze byt

Pánové díky za vaše všechny připomínky  a  názory. Je fakt že správce sítě 100 km od serveru j e nelogický, to chápu a je mi to úplně jasný. Myslel jsem třeba dělat nějakého operátora u PC na směny a nemusel by to být hned správce sítě. Ale po 3 měsících hledání na Netu zjištuji že bud jsem mimopražský a nebo tento typ práce který hledám není zrovna v nabídce. Třeba šachtáci, mají ranní, noční a 2 dny volno. Vzhledem k tomu dojíždění by mi to vyhovovalo. Ale já bych chtěl zůstat u počítačů a nemusel bych být ani správce sítě. Jde zde především o peníze, co si budeme namlouvat, že? Jsem ze severních čech a jednak prac. příležitostí je málo a když tak ten plat , no... z platu do platu, zaplatím nájem a co??Zatím dík za vaše názorya  kdybyste někdo měl nápad pošlete mailíka, jdu se ponořit do hlubin internetu.

no a kdo bude zkoumat, ze v te praze nebydlis...? to ze neco mas v obcance napsaneho neznamena, ze tam opravdu trvale zijes..... je to jen tvoje vec, jestli chces lhat nebo ne ja mam taky trvale bydliste 150 km od Prahy, bydleni v praze jsem si pred mesicem sehnal... stejne duvody jako ty, doma prace neni dobre placena....

Vim, ze to neni uplne presne k tematu, ale urcite to bude vsechny zajimat. (Sice se to ve slusne spolecnosti nedela, ale udelejme vyjimku.)Zkuste tady (spravci site, programatori, ...) napsat nejaka konkretni cisla, at maji predstavu i ostatni, kde a  co maji hledat. Takze by to mohlo vypadat nejak takto:Vzdelani - Mesto (oblast) - pozice - cisty platNapr:SS - Praha - programator Delphi - 20 000 KcVS - Praha - help desk operator - 21 850 KcTakze?

programator ASP.NET, VB, C#, DOM, .... 35000 Praha

to ti este nezvysili, ked mas stale 35 ?

ani ne, je okurkova sezona,musim delat za bydleni a komisarek, takze mi nepridaj

On to myslel v cistem Pochybuji, ze ti hrubou napocitali tak, aby ti to cisteho vychazelo na 35000.

Jen tak mimochodem mam zkusenost ze vysoky plat dnes muze dostat i blb (tim se nechci nikoho dotknout). Muj kamarad delal technika v bankovnictvi a jeho 45000,- ho uspokojovalo pak prislo na snizovani stavu a on si zacal hledat praci po mesicnim neuspechu me po kratke debate odpovedel ze praci pod 40000,- nebere... musel jsem se smat kdyz se me nedavno ptal jestli neni u nas ve firme misto (pocitam ze jeho byvaly plat ma asi tak nase reditelka). Jiny pripad mi vypravel kolega ktery byl na konkurzu kde se kupodivu neptali na jeho schopnosti ale na jeho pozadavky, dozvedel se ze to vyhral typek ktery proste prisel rekl ze aby ho mohli mit chce min 20000 a vzali ho... bohuzel nevim jak dlouho se ve firme ohral.

mas czela pravdu, ale bohudik, ja to mam poctive vydrene a plat mam krytej svymi vedomostmi, takze me klesnuti na polovinu nehrozi.jinak jedna znama delala praci, na kterou vedomostne nemela, ale byla ve spravnem okamziku na spravnem miste a pak se po propusteni divila. Z 23 000 hrubeho sla na 6-8000 hrubeho a byla rada, ze to melatakze na velke vydelky bacha, tedy pokud clovek neni velkej specialista, nebo sqelej obchodnik

??