» Poradna » Ostatní

Hledám název filmu

Ahoj, někdy mezi lety 2000 - 2006 jsem viděl film natočený pravděpodobně v devadesátých letech. Je to asi o 12 letém klukovi a o noži (nevím už jesltli ho dostal, nebo ukradl). Vím ještě že děj se odehrával ve městě a ten kluk jel někam vlakem.Nezná to někdo?

Odpovědi na otázku

Honzíkova cesta

Jak píše kolega, jen máš vzpomínky lehce zmatené nebo myslíš jiný film. Film není z 90. let, ale z roku 1956, Honzíkovi není 12, ale 5 let, nožík dostal, protože mu Ferda ukradl skleněnku. Děj se neodehrává ve městě, ale na venkově, kam jede sám vlakem k dědovi.