Hledam lidi co jsou pripojeny pres UPC a pouzivaj bittorrent...

Muzete mi prosimvas napsat, jakou rychlost pripojeni mate, jakeho klienta pouzivate a jakych bezne dosahujete rychlosti. Plus - jestli jste jeste neco specialniho nastavovali ? Treba nejaky TCP/IP patch, menili neco v nastaveni site atd. ?Ja mam totiz chello plus (4096kbps), WIN XP SP1, Bitcomet 0.60 me nepusti pres cca 50 KB/s a treba Azureus ani pres 10. Driv to tak rozhodne nebylo, takze by me zajimalo, co se deje, jestli treba v UPC neco zas nezavedli :(

Odpovědi na otázku

Nikdo ?