» Poradna » Ostatní

Hledám jeden konkrétní romantický film

Ahoj.Mamka po mně chce, abych našla jeden film, neví ale jak se jmenuje, pouze ví toto:Komedie, romantická.Není český.Je vánoční.Otec a malá dcerka.Otec asi bezdomovec.Společně předstírali, že holčičku srazí auto, načež řidička se jim vždycky začne omlouvat a pozve je na oběd nebo jim něco koupí.Spolu kradli?... a to je vše co mi máma řekla.Nepozná v tom někdo něco? Nějaké tipy?

Odpovědi na otázku

Kudrnatá holka, 1991.

Žijova, to bude asi ono, to byla ale rychlost. Ty ten film znáš, žes to věděl?

Nebude. JE, to ono. Jo, znám většinu filmů. Pozdravuj mámu, sopko.

No dobře no, já myslel, že když to napíšu pod mekynkou, tak se ozve víc lidí a kůkám, stačil jen jeden. Jo a nebylo to pro mámu ale pro sestru a byla nadšená, že jsem sehnal název tak rychle, takže pozdrav vyřídím jí.

Jo, tak zdravím sestru.

To vypadá na Curly Sue u nás "Kudrnatá holka" komedie z roku 91 v hl. rolích Jim Belushi a Kelly Lynch a v dětské roli výborná Alison Porter. Tím trikem vždy dostanou večeři nebo peníze. Tak to je i s Kelly , která omylem srazi Jima druhý den, ale doopravdy :). Je to velmi pohodová komedie kde všichni tři hrají excelentně. Narazil jsem na ten dotaz až dnes jinak bych Ti odpověděl už dřív. O to víc uděláš mamině radost - doufám..