» Poradna » Programy

Hledám hru z přelomu milénia 1995-2002: místo letadla létala krajinou vlaštovka

Zdravím pařmeni!Jako malá puberťačka jsem ráda hrála s bratrem hru, měli jsme ji z časopisu Score nebo Level. Pocházela z přelomu milénia (1995-2002). Její princip tkvěl v ovládání letadla v podobě papírové vlaštovky, která létala kaňonem, pouští apod. Když se podařilo dostat do cíle v limitu času, získaly se dollary, za které bylo možné vlaštovku vylepšit např. z papírové na dřevěnou, případně železnou -) tím pádem byla odolnější vůči nárazům v dírách skal. Hrála v ní na tu dobu celkem solidní hudba, ne typu nyan cat. Graficky to taky nebyla žádná odfláknutá práce (znovu připomínám - na tu dobu). Kdybyste si vzpomněli, byla bych ráda. Ujíždím na starých hrách.Zdraví,Pavlushe

Odpovědi na otázku

Tohle je PC poradna, ne pařmenské doupě ;) Ale třeba se někdo najde. Jinak ale víš, jak takovou hru případně zprovozníš? Do Windows ji nenainstaluješ.

Nebyla to: https://www.youtube.com/watch ?Nebo hledat retro game paper plane na google