» Poradna » Programy

Hledám hru plošinovku pls help

Ahoj, prosím o radu. Hledám hru, starou tak 2-4 roky, žádný AAA titul, spíš menší, možná indie. Je to plošinovka, ale ne jen hopsačka, akční, střílí se tam a odehrává se to v budoucnosti. Cosi se tam vyšetřovalo, v přírodě na divný planetách a i v civilizaci, na nějakých stanicích i ve městě. Pamatuju si pasáž, kde se letělo na jakémsi vznášedlo skutru tunelem a muselo se uhýbat reklamám.možná je to výstřel do tmy, ale hrozně bych si to chtěl znova zahrát.

Odpovědi na otázku

takových her asi bude spousta, stáhněte si nějaký emulátor 16 bitu a budou takových her desítky, neli stovky.https://www.winterworks.de/project/hurrican/výborná volná adaptace staré 8/16bit legendy Turrican. Samozřejmě doporučuji hrát na gamepadu/joysticku.