» Poradna » Ostatní

Hledám hru na ps1

Zdravím všechny už strašně dlouho hledám jednu hru z dětství a co si pamatuji tak to byla 3d adventura ve které jsem hrál dle mne za bílého ptáka kiwi, kterého jsem musel učit povely. Je možné že to ani pták nebyl pamatuji si ze na začátku jsem byl u něj doma a že to byla velká stavba. Celkově jsem se o něj musel dost starat protože byl celkem hloupý. Moc děkuji za případné odpovědi

Odpovědi na otázku

Tady najdete takové ty klasické oldschoolovky. Hru, kterou popisujete opravdu neznám, ale chvilku hledejte a najdete. kdo hledá, ten..https://archive.org/details/softwarelibrary_m...