» Poradna » Windows (a jiné OS)

Hledám funkční windows 7 proffesional iso

Odpovědi na otázku

Zde je odkaz na všechny verze Win.7 i s aktualizacema do dubna 2016 http://uloz.to/xZgAaNBQ/windows-7-all-in...

Díky

Jen je problém že já mam jen cd 4.7 GB ale aktualizae bych si stáhnůl potom jestli to jde

Použít DVDR-DL na normální DVD se nevejde nebo si to stáhnout na USB stačí 8Gb

Doplnění zed je upřesněníObsahuje všechny aktualizace vydané do 20.03.2016 !Jedná se o naprosto čisté ISO pouze s aktualizacemi vhodné pro instalaci do všech zařízení.Obsahuje i aktualizace opravující zdlouhavé vyhledávání a instalaci aktualizací po instalaci systému.Klíč možné zadat až po instalaci systému, Možnost instalace přes USB (program RUFUS) nebo DVD (DVD+R DL)Podpora FAT32 USBČeská verze

mám 8GB flešku ale nwm jak se z ní instaluje

Díky

Zde máš odkaz na Rufus v češtiněhttp://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemo...

Nejde mi tam ta fleška najít je tam jen prázdné políčko

Píše ti to - použij program např. Rufus na vytvoření bootovac flešky

Já to ještě nemám stažené

Myslím ty win

Neptal jsem se jestli to máš ztažené - psal jsem ti že to na bootovací flešku dáš (vytvoříš ji) programem k tomu určeným - například ten Rufus... Taky ho používám

Způsob provedení integrace? Seznam zahrnutých a vyloučených aktualizací?Snaha se sice cení, ale nic osobního. Bez této informace je to jen jeden z dalších nedůvěryhodných a potencionálně nebezpečných imagů.

COA štítek mám

stahuj jedině ze stránek samotneho Microsoftu!!!!!!

Sprístupnil ho? Obsahuje SP1? Ideálne keby aj xy záplat, lebo sťahovať 500 MB s pomalším pripojením, alebo CPU nie je príjemné

Ano, spřístupnil, a to hodně dlouhou dobu. S sp1, ale bez aktualizací, protože Microsoft žádné oficiální iso po sp1 nedělal.

O tom neviem okrem W8 a vyššie

Jsi špatně informovaný.

https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w... Připrav si Tvůj platný product key.Žádné ulož.to

Přesně tak, když ISO, tak přímo z Microsoftu https://techjourney.net/windows-7-8-1-10-iso-offi... :) . A nemusíš zadávat žádnej klíč.