» Poradna » Notebooky

Hledám film

Ahoj všem.Nedávno jsem zde v poradně prosil o pomoc s vyhledáním tohoto filmu.http://www.csfd.cz/film/149477-svedek-na-zab... Nějaký borec mě ten film našel během chvilky a i s vyhledávačem ke stažení.Jenomže než jsem se dostal k tomu že se na film podívám jsem přeinstaloval OS a samozřejmě včetně onoho filmu i toho suprového vyhledávače.Také mne někdo nazval že jsem líný hledat atpod.Já něž se dostanu sem do poradny tak předtím usilovně hledám a snažím se problém vyřešit vlastními silamy a tak to bylo i teď.Prosím mohl by mi ještě jednou někdo pomoci najít tento film ke stažení??Předem opravdu mnohokrát děkuji za pomoc!!!Láda

Odpovědi na otázku

Snažil ses i na edisku?

To vůbec neznám a i ten film je tam ke stažení.Super moc díky!!!-MOC-MOCJen nechápu že já to prostě nenajdu.DĚKUJU !!!!Láda

Děkuju už je to vyřešeno.Díky

Tak to vyřešeno není tam zas chtějí platit.

OMLUVA-- STÁHNOUT TO JDE FORMOU POMALU ALE TO SAMOZŘEJMĚ VŮBEC NEVADÍ.Já jsem hrozně zbrklej.Mám toho všeho nějak moc.Ještě jednou OMLUVA!!!

to ovšem není žádná novinka, že se za filmy, na které jsou autorská práva, platívítejte v kapitalismu

To nestačí že platíme nemalé peníze za ubohé pomalé připojení?A to je nás hafo!! Tak to aby jsme si ještě nemohli stáhnout film?

Takze jako treba neplatis v ZOO, a to ani za parek, protozes tam prijel pomalym autem?