» Poradna » Ostatní

Hledám film ale neznám název

Zdravím, před pár lety jsem našel katastrofický film, jehož jméno jsem bohužel zapomněl a doufám že mi ho podle toho co si pamatuji pomůžete zjistit. Ve filmu byly bouřky, které nabíraly na síle, když blesk praštil do země vytvořil z písku skelný tunel. Doktorka(hl. herečka) to v životě neviděla a měla obavy. Jenže předtím se zmýlila a tak ji nyní nikdo nebral vážně. Bouře se začaly spojovat a ona začala jednat na vlastní pěst. Spolu s manželem který byl na severním pólu vytvořili generátor elektro-magnetického pole a díky tomu se jim podařilo zabránit spojení bouří.Tento film hledám už hodně dlouho a doufám že ho někdo z vás pozná a pomůže mi.

Odpovědi na otázku

Dobrý vkus.

'janzen' se neptá na náš názor na jeho vkus, ale na název filmu, takže stačilo napsat celkem zbytečné 'nevím'.

Něco mi to říká, ale jestli to bylo ono, pak tuším béčkové herce jinak ze seriálové produkce. Co si vzpomenout min. na jméno jednoho herce i postavy, podle toho lze zbytek dohledat.

trochu mi to připomíná úchylárnu Temná Bouře:http://www.csfd.cz/film/233427-temna-boure/g... trailerhttps://www.youtube.com/watchfakt kvalitní film Ale skelný tunel tam myslím nebyl.

To by šlo, CAN, B, Baldwin, hloupost na n-tou, možná tohle jsem viděl.

Jo, bylo to super. I když původně to asi netočili jako komedii

Asi bych použil daleko explicitnější výraz než hloupost

peachovina?

To jsi ještě slušňák

broskvovina?

Podobný námět se možná objevil i jinde, ale tipuji na TV film Hrozba z nebe (Lightning: Bolts of Destruction), 2003.

knížka jak se kalila ocel,film pavka korčagin,musí to být ono.

magneticka boure

buibibib