» Poradna » Programy

Hledám člověka který by mi udělal miniaturu na YT - ZDARMA

Zdravím , hledám člověka , kterému předložím můj návrh a on mi zhotoví miniaturu na youtube .... Předem moc děkuji . :)

Odpovědi na otázku

Hele ty budeš srandovní kopa, a já půjdu večer do hospody a tam budu chtít nalít pár půllitrů s panákem také gratis. Jen nevím, zda hospodskému bude poděkování stačit ...

Zadarmo ani kuře nehrabe. Takže si to udělej sám.

a co nabídneš na oplátku? Uděláš tomu člověku reklamu? Nebo co jako. Navíc nechápu, co přesně myslíš miniaturou - myslíš jako ten malý čtvereček? - jako třeba tady pod videem ten černý vedle Totalfilm.cz?https://youtu.be/kSC4AKCevQA

Máš skype? Klidně ti udělám miniaturu na YT zdarma, ale musíme se domluvit.