Hledám český návod na headset Microsoft LifeChat ZX-6000

Koupila jsem si headset Microsoft LifeChat ZX-6000, ale není k tomu český návod. Můžete mi někdo poradit, odkud jej stáhnout? Nebo nemůže mi někdo poradit, jak to zprovoznit? Na internetu to nemůžu nikde najít.
Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

V počítači aktivuješ Bluetooth, dáš vyhľadať nové zariadenie a povolíš mu jeho použitie.

Sorry... tento headset nie je bluetoothový ale pracuje na frekvencii 2,4 GHz s nejakým prapodivným Microsoftovým Wireless receiverom.

A sú o ňom iba samé hrozné recenzie... Vráť ho a kúp si niečo "normálne" lebo je to "nenormálny" šmejd.

no kdyby to šlo jen tak vrátit, klidně bych to vrátila, jenže ve Worldu to není tak jednoduché

1., Musíš mať funkčné pripojenie na internet.

2., Spustíš inštaláciu z priloženého CD.

( Pri inštalácii software z CD - nesmieš mať to zariadenie zapojené v USB konektore !!! )

3., Po výzve behom inštalácie to zasunieš do USB portu.

Po dokončení inštalácie zapneš headset a vyzkúšaš volanie v Live Messenger.

Keď nefunguje ani nie je rozpoznané zariadenie, ideš na: Start, Spustit a zadaj:
mmsys.cpl, potvrď "OK"

Skontroluj v - prehrávaní Zvuk - Výchozí zařízení by malo byť:

"xbox 360 wireless Rece", pokud ne - změnit.

To samé v - Zvukové nahrávky Výchozí zařízení.

A malo by to fungovať.

Děkuji za radu, zatím jsem si vyžádala český návod ve Worldu, pošlou mi jej mejlem do 2 dnů a pak budu zkoušet to vaše doporučení. Jsem ráda, že se našel někdo, kdo mi podal odbornou radu. Díky moc.

Tak 2 dny uběhly a návod z Worldu nikde. Pokoušela jsem se podle tvého návodu zprovoznit headset, ovšem je v angličtině, takže v tom jen tápu. Nabízí mi to stále instalaci MSN a to je tak objemné, že to do PC instalovat nechci. Už jsem se toho jednou pracně zbavovala. Máte pro mne ještě nějakou radu? Asi bych ji moc potřebovala. Díky.