» Poradna » Ostatní

Hledam brigadu, nechtel by nejaky soukromnik,nebo firmicka vyuizit me schopnosti ?

Dobrý den, hledám někoho ,kdo by využil mé schopnosti obzvlaště praáci na PC, mám svůj vlastní notebook, na kterém mohu pracovat, umím : HTML webové stránky, Grafika + úpravy - (zhotovení katalogu), Řesšit HW problémy + sestavovat, údržba sítě + kontrola serveru, a mimo to různé manuální práce. Tak piště byl bych rád a jako částečný úvazek by to bodlo . tezao@seznam.cz doufám že alespoň někdo se ozve... V podstatě nejlépe bych se hodil do kategorie ,když má někdo svou firmu (menší) ,tak co se týče ve firmě nakoupení PC,spuštění,vyřízení přípojky na internet + další práce, to vše bych zvládl sám. No tak to je asi vše nashle a hezký den.

Odpovědi na otázku

polykáš?

Autor: neregistrovaný - mlicnak to mluvi za vsechno:))

hledám někoho na krmení(menší farma),nejlépe i s přáteli a celou rodinou...

Co je, chováš krokodýly?

Ta to toho moc neumíš! To co píšeš dneska umí velké množství dětí do 15let, bohužel :o(S těmito dovednostmi můžeš dělat spávce sitě na základní škole :o)

to co píšeš umim taky ...to nejsou schopnosti to je základní vzdělání ....já ještě k tomu všemu umim modelovací programi zejména Ideas atd ... a víš co? h...o díky vládě sehnat brigádu je věc zhola nemožná ...poloviční uvazek možná ale už je to uvazek ...tak se snmiř s tím že jedinou možností je jít do nějakýho marketu doplňovat zboží....