Hledám bios pro siemens nixdorf scenic pro m5

Už jsem zoufalý. Nemůžu nikde najít upgrade BIOSu na desku v počítači Siemens nixdorf scenic pro m5. Možná hledám špatně ale pořád se mi ho nedaří najít. Můžete pomoci?

Odpovědi na otázku

skús fujitsu.com,ale staré pôvodné siemens záležitosti už nemajú žiadnu podporu,siemens počítačovú divíziu kompletne predal firme fujitsu a podporu,výrobu definitívne ukončil.

http://support.ts.fujitsu.com/de/support/downloads.html...

vyberte systém, a pak se vám objeví nabídka pro flash biosu. Snad by to mohlo být ono.