» Poradna » Web a internet

Hledám administrátora

Zdravím všechny .. Mám FAN stránku hry Watch_Dogs. Bohužel jsem na to sám a hodila by se mi nějaká pomoc. Takže pokud se vám líbí Watch_Dogs, nebo vás baví psát články,starat se o web určitě to můžeme zkusit. Nemám žádné požadavky, pouze umět pracovat s WordPressem. Můžete mi psát sem: CZWatchDogs@gmail.com Odkaz na stránku:http://watchdogs.nejhrac.cz/Jen upozorňuji, že toto není nijak placené. Je to pouze ze zábavy.Díky .. ;)

Odpovědi na otázku

K podobným dotazům slouží inzertní servery.

Pod pojmem zábava si představuju fakt něco jinýho, než dělat zadarmo čur*ka kvůli činnosti, která je mezi slušnými lidmi PLACENÁ